Російське вторгнення в Україну залишає за собою слід злочинів, скоєних збройними силами Москви.
Багато з цих російських злочинів мають на увазі дітей як жертв. Сьогодні Міжнародний день невинних дітей – жертв агресії. Цього четверга Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив: «З 2022 року, за офіційними даними, 707 дітей загинули, 2548 отримали поранення та 2318 зниклих безвісти. Тисячі людей було депортовано або примусово перевезено до Російської Федерації. Це задокументовані злочини, які вимагають справедливості та відповідальності. Наші діти заслуговують на життя в безпеці та дитинство, вільне від страху та війни. Ми пам’ятаємо кожну дитину, яка загинула, та кожну невинну жертву цієї війни».
У травні український уряд повідомив про 20 570 випадків депортації або примусового переміщення українських дітей до Росії. Наразі 1,6 мільйона українських дітей залишаються під російським контролем на територіях України, окупованих загарбниками. Місяць тому Росія запропонувала включити деяких із цих дітей до обміну військовополоненими, що український уряд відхилив, стверджуючи, що це легітимізує їхнє викрадення загарбниками. Це викрадені діти, а не військовополонені.
June 4 is the International Day of Innocent Children Victims of Aggression. It honours kids affected by war and violence. Since Russia's full-scale invasion of Ukraine began, at least 707 Ukrainian children have been killed. Behind every number is a child whose future has been… pic.twitter.com/eUEzgOSvEN
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) June 4, 2026
У цьому відео від українського ЗМІ United24 ви можете побачити деяких із понад 700 дітей, убитих російськими окупантами. Це дуже мала частина дітей, чиї життя були зруйновані цим вторгненням, наказаним Володимиром Путіним у лютому 2022 року. Зображення деяких із них розміщені у верхній частині цієї статті, щоб ніхто не забув, що ми говоримо не про просто цифри у статистиці. Якщо хтось хоче дізнатися більше деталей про дітей, убитих окупантами, та побачити їхні обличчя, вебсайт childrenofwar.gov.ua збирає детальну інформацію про цих дітей.
Дані, про які я згадував вище, були оприлюднені сьогодні вранці. Володимир Зеленський звернувся до цих дітей о 9:13 ранку за центральноєвропейським часом і знову о 14:31 після участі у зворушливому вшануванні пам'яті цих дітей. Переважна більшість іноземних ЗМІ іспанською та англійською мовами вирішили, що це не новина. Пошук у Google показує, що практично єдиними ЗМІ, які висвітлювали це, є українські.
У багатьох випадках це ті самі ЗМІ, які допомагали поширювати брехню терористів ХАМАС без будь-якої перевірки, часто приховуючи від своєї аудиторії походження цієї неправди, створеної для виправдання антисемітської різанини, скоєної цим ісламістським злочинним угрупованням 7 жовтня 2023 року. Коли така демократична країна, як Україна, засуджує вбивство понад 700 дітей, надаючи детальні цифри та повні дані про вбитих, поранених та зниклих безвісти дітей, ці ЗМІ ігнорують це.
|
Не пропускайте новини та контент, які вас цікавлять. Приєднуйтесь до Рахуючи Зірки безкоштовно в Телеграма: Натисніть тут, щоб приєднатися |
Opina sobre esta entrada: